Tarihçe

Akmermer Demir Çelik Tic. ve San. Ltd. Şti.         

1977 yılında Ankara-Demirciler sitesinde inşaat malzemeleri ticareti ile Akmermer Ticaret-Mustafa Kemal Akmermer şahıs firması olarak başlayan ticari faaliyetlerimiz, 1987-1997 yıllarlı arasında İskenderun Payas ’ta demir çelik ticareti, haddehane yatırımı ve çelik üretimi ile devam etmiştir. Firmamız 1994 yılında limited şirkete dönüşmüş 1997 yılında faaliyetlerini Ankara’ya taşımıştır. Ostim’de geniş ürün yelpazesi ile maksimum müsteri memnuniyetini hedeflereyek demir çelik ticareti ve lazer-plazma kesim merkezi olarak sektördeki yerini almıştır.

Firmamız, günümüze kadar devam etmekte olan demir ticaretinde edinmiş olduğu sektör tecrübesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti sebebiyle demir çelik sektöründe saygın bir yere ve tercih edilir konuma gelmiştir.

Başkent organize Sanayi bölgesinde 2016 yılında yaptığı yatırımla spiral kaynaklı çelik boru üretimine 2017 yılında başlamıştır. Firmamız Demir Çelik sektöründe ki tecrübesini, bilgi birikimini spiral kaynaklı boru üretimine de aktararak, Kalite Kontrol başta olmak üzere müşteri memnuniyetini sağlayan her faktörü en üst seviyede tutmaktadır.Başkent OSB Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı
No: 13 Malıköy / ANKARA